MOLEKUŁA MŁODOŚCI PROFHILO® STABILIZOWANE KOMPLEKSY HYBRYDOWE. TO NOWA

Nowa skuteczna metoda odmładzania skóry.

Opis zabiegu

Profhilo® to światowa innowacja w dziedzinie odmładzania i bioremodelingu skóry. Unikalny w pełni innowacyjny produkt na rynku medycyny estetycznej.
Rewolucyjna formuła – hybrydowy kompleks na bazie kwasu hialuronowego, zwalczający zwiotczenie skóry w strefie policzkowej i linii żuchwy.
Profhilo zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry, opadanie tkanek, przywraca utracone z wiekiem parametry skóry.

Zabieg otrzymał złotą statuetkę w kategorii „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę” na Aesthetic and Anti-aging Medicine European Congress (AMEC) Paris oraz główną nagrodę za najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

Profhilo® Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg. L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący.
Bioremodeling Profhilo® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. To nowa skuteczna metoda odmładzania.
PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Dzięki nowej generacji sieciowania – stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA.
Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości Profhilo® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. Profhilo® wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu Profhilo® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.
Dla maksymalnego komfortu zabieg wymaga nakłuć jedynie w 5 punktach każdej strony twarzy.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi w odstępie 30 dni.
W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.
Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

Wskazania

 • Utrata jędrności i sprężystości skóry
 • Utracony owal twarzy i opadnięte policzki („chomiki”)
 • Zmarszczki pionowe i poziome twarzy
 • Utracona objętość i zwiotczenie skóry
 • Brak napięcia i elastyczności skóry
 • Poprawa wyglądu skóry twarzy

Przeciwwskazania

 • Inne zabiegi medycyny estetycznej, stomatologiczne: co najmniej 2 tygodnie przed
 • Ciąża i laktacja
 • Karmienie piersią
 • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • Stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
 • Choroby nowotworowe do 5 lat od wyleczenia
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem

Efekty

Neutralizuje „chomiczki”, przywraca utracony kontur, przywraca utracony profil, neutralizuje zwiotczenie skóry, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje sprężystość, nadaje biorewolumetrię, napina skórę,

Seria 2 – 3 zabiegi co 30 dni.

Zalecenia pozabiegowe

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu należy unikać dotykania i masowania miejsc iniekcji, ograniczyć ekspresję twarzy. Okolicę poddaną zabiegowi należy zachować w czystości i sterylności przez 24 godziny. Na około 3 – 4 dni po zabiegu zaleca się także ograniczenie ekspozycji na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna).

Rekonwalescencja po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Niekiedy po zabiegu może wystąpić delikatny obrzęk, zaczerwienienie. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.